خبر

آزمون عذرخواهی کرد و فقط جریمه شد مهاجم ایرانی تیم زنیت به خاطر رفتارهای اخیرش عذرخواهی کرد و باشگاه نیز فقط او را جریمه مالی کرد. به گزارش اسپورت 24، سردار آزمون، مهاجم زنیت به دلیل نقض توصیه‌های فاصله‌گذاری اجتماعی در زمینه همه‌گیری ویروس کرونا از سوی باشگاه زنیت جریمه شد. یکی، دو روز گذشته، ویدئویی در اینترنت ظاهر شد که در آن سردار آزمون در کنار یک گروه از دوستان خود در رستوران نشسته است. پیش‌از‌این این بازیکن ایرانی با صفا هادی، بازیکن عراقی نیز دیداری داشته بود و قوانین اجتماعی را زیر پا گذاشت و واکنش باشگاه زنیت را به‌همراه داشت و همین امر باعث شد تا تمام بازیکنان تیم زنیت بار دیگر تست کرونا بدهند. در بیانیه باشگاه زنیت آمده است:‌ «با تکرار یک رفتار غیرحرفه‌ای این بازیکن، باشگاه مجبور شد او را جریمه کند. پس از یک گفت‌وگوی جدی، سردار از کل تیم عذرخواهی کرد. تمام اعضای تیم نیز به طور جداگانه در آستانه مسابقات بار دیگر تست کرونا دادند، همه سالم هستند و تیم به آمادگی خود برای بازی با تامبلوف ادامه می‌دهد».

آغاز فرایند انتخاب میزبان جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷ به گزارش خبرگزاری رویترز، کنفدراسیون فوتبال آسیا در نهایت نامزدهای میزبانی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷ را اعلام کرده است و اکنون در حال بررسی شرایط این کشورها هستند تا میزبان دوره بعدی جام ملت‌های آسیا مشخص شود. هند یکی از کشورهایی است که درخواست میزبانی این رقابت‌ها را داده است. قطر، قهرمان فعلی آسیا و میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ در کنار ایران، عربستان سعودی و ازبکستان دیگر علاقه‌مندان میزبانی مسابقات قهرمانی قاره هستند. کنفدراسیون فوتبال آسیا اکنون با هر‌یک از اعضایی که تمایل خود را به میزبانی اعلام کردند، همکاری خواهد داشت و شرایط این کشورها را بررسی می‌کند و در نهایت میزبان نوزدهمین دوره جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۲۷ را اعلام خواهد کرد. شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا سال گذشته «بزرگ‌ترین دوره جام ملت‌ها با حضور ۲۴ تیم را در امارات متحده عربی شروع کرد و گفت او انتظار دارد که چین در سال ۲۰۲۳ از همه جهات انتظارات را برآورده کند. قطر این رقابت‌ها را در سال‌های ۱۹۸۸ و ۲۰۱۱ میزبانی کرد؛ در‌حالی‌که ایران خاطرات خوبی از میزبانی از آن در سال‌های ۱۹۶۸ و ۱۹۷۶ دارد و در هر دو دوره عنوان قهرمانی را کسب کرد. ماه گذشته هند میزبانی مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۲ زنان در ماه می ‌‌را به دست آورد.

واکنش باشگاه سپاهان به مذاکره استقلال با قلعه‌نویی سخنگوی باشگاه سپاهان در واکنش به مطرح‌شدن حضور امیر قلعه‌نویی در تیم استقلال گفت: قلعه‌نویی به قراردادش با سپاهان متعهد است. به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، سیدعلی پزشک، سخنگوی این باشگاه درباره مذاکره باشگاه استقلال با قلعه‌نویی گفت: از پیشنهاد مستقیم استقلال به امیر قلعه‌نویی تا این لحظه در باشگاه سپاهان اطلاعی نداریم و به نظر می‌رسد این موضوع صحت نداشته باشد. او ادامه داد: به نظر می‌رسد این بحث شایعه‌سازی برای برهم‌زدن تمرکز تیم‌های سپاهان و استقلال است؛ چون با شناختی که از آقای قلعه‌نویی داریم، مطمئن هستیم تا زمانی که با هر باشگاهی قرارداد داشته‌اند، کاملا متعهد به قرارداد بوده و صرفا تمرکز خود را بر موفقیت تیم تحت مربیگری خود معطوف می‌کنند. سخنگوی باشگاه سپاهان ادامه داد: آقای قلعه‌نویی سرمربی سپاهان هستند و تا آخر فصل هم با این باشگاه قرارداد دارند و قطعا مسئولان سپاهان و ایشان در فرصت مناسب برای ادامه همکاری‌ها در فصل آینده وارد مذاکره خواهند شد. او گفت: در‌حال‌حاضر همه توان موجود در تیم مدیریتی باشگاه، کادر مربیگری و بازیکنان، متمرکز بر کسب نتایج درخشان و کسب رضایت هواداران و علاقه‌مندان به ورزش کشور است.

ارسال نظر

 

آخرین اخبار