|

فوتبال

عادل فردوسی‌پور: برای گزارش بازی فینال هیچ دستمزدی نگرفته‌ام مجری محبوب کشورمان در گفت‌وگویی از مردم ایران بابت حمایت و حضورشان پای گزارشش در صفحه اینستاگرام AFC تشکر کرد. عادل فردوسی‌پور، مجری و تهیه‌کننده برنامه نود و گزارشگر محبوب کشورمان، در گفت‌وگوی کوتاهی که درحاشیه تمرین تیم رسانه ورزش صورت گرفت، گفت: از حضور میلیونی مردم عزیز که مثل همیشه لطف داشتند و با وجود مشکلات و محدودیت‌های فضای مجازی گزارش را دنبال کردند، ممنونم. او درباره نحوه حضورش برای گزارش بازی فینال گفت: همان‌طورکه می‌دانید، AFC یک نهاد بین‌المللی ورزشی است که کشور ما نیز ضمن داشتن کرسی‌های مختلف در آن عضویت دارد. همه‌ساله بازیکنان و مربیان تیم‌ها، داوران، مسئولان فدراسیون فوتبال، مقامات کشورمان و اهالی رسانه در رویدادهای این نهاد شرکت می‌کنند و امسال هم برای بازی فینال به دعوت AFC در قطر حضور پیدا کردند، من‌هم از طرف AFC برای گزارش همین بازی دعوت شدم. او در پاسخ به برخی شایعات درباره سفرش گفت: بر‌خلاف این شایعات مغرضانه که پیش‌تر هم به اشکال مختلف دیگر صورت گرفته، من برای گزارش این بازی هیچ دستمزدی نه از AFC و نه از هیچ مقام و نهاد دیگری دریافت نکردم. همچنین با هیچ شبکه فارسی‌زبان آن‌ور آبی مذاکره نکرده و نمی‌کنم. فردوسی‌پور در ادامه گفت: همیشه افتخارم این بوده که برای مردم عزیز کشورم کار کرده و تنها از سر علاقه به حرفه‌ام و برای مردم کشورم گزارش کرده‌ام. گذر زمان علت این فضاسازی‌های هدفمند را روشن خواهد کرد. گفتنی است این دیدار که روز شنبه از طریق اینستاگرام AFC پخش شد، طبق آمار منتشر‌شده بیش از چهار‌میلیون و 600 هزار بیننده منحصربه‌فرد در مجموع بازی را از این طریق تماشا کردند و رکورد لایو اینستاگرام با تماشای هم‌زمان بیش از 800 هزار نفر شکسته شد.

پرسپولیس و چند باشگاه به دنبال جذب رضاییان روزنامه الوطن قطر مدعی شد پرسپولیس و چند تیم دیگر قطری به دنبال جذب رامین رضاییان هستند. به گزارش ایسنا، رامین رضاییان در فصل نخست حضورش در لیگ ستارگان قطر عملکردی خیره‌کننده از خود نشان داد. رضاییان با وجود آنکه الشحانیه در قعر جدول رده‌بندی قرار داشت اما نمایشی خیره‌کننده داشت و توانست ۱۳ گل به ثمر برساند و همین کافی بود تا مورد توجه الدحیل تیم قهرمان قرار گیرد و راهی این تیم شود. رضاییان در الدحیل نتوانسته انتظارات را برآورده کند و همین باعث شده تا احتمال جدایی او از تیم زیاد باشد. الوطن مدعی شد که پرسپولیس و چند تیم قطری دیگر در تلاش هستند تا در صورت قرار‌گرفتن رضاییان در فهرست فروش الدحیل او را جذب کنند. البته الوطن تأکید کرد که هنوز معلوم نیست که آیا الدحیل به دنبال فروش رضاییان خواهد بود یا نه. الدحیل در فصل جاری لیگ ستارگان قطر عملکرد خوبی از خود نشان نداده است و به نظر می‌رسد تیم در زمستان بازیکنان خارجی جدیدی را جذب خواهد کرد.

آخرین خبر از وضعیت استقلال و پرسپولیس برای ورود به بورس به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش‌وجوانان، آخرین گزارش‌های حسابرسی استقلال و پرسپولیس برای مجمع دو باشگاه و ورود به شورای پذیرش بورس آماده و ارائه شد. روند خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس که از دو سال گذشته با تلاش و برنامه‌ریزی وزیر و تیم مدیریتی وزارت ورزش‌وجوانان و همراهی سازمان خصوصی‌سازی و سازمان بورس و ستاد عالی واگذاری شرکت‌های دولتی و تأکیدات رئیس‌جمهور آغاز شده بود، اکنون به مراحل پایانی خود نزدیک می‌شود. آخرین مرحله ورود به بازار سرمایه در دی‌ماه امسال انجام می‌شود و کل مستندات موردنیاز مربوط به دارایی‌های آنها از جمله اسناد قطعی ورزشگاه‌های مرغوبکار، کمپ حجازی به نام استقلال و درفشی‌فر و شهدای گمنام به نام پرسپولیس که با حمایت دولت قطعی و صادر ‌شده برای ارائه به شورای پذیرش بازار سرمایه آماده شده است.

ارسال نظر

 

آخرین اخبار