حادثه‌ها

حریق در شیرخوارگاه آمنه به خیر گذشت در پی آتش‌سوزی صبح دیروز شیرخوارگاه آمنه تهران که در قسمت انبار روابط‌عمومی شیرخوارگاه به وقوع پیوست، مدیر بهزیستی شهرستان شمیرانات اعلام کرد این آتش‌سوزی در بخش‌های نگهداری از کودکان شیرخوارگاه رخ نداد و همه آنها سالم هستند. علیرضا عمادی در گفت‌وگو با ایسنا، در‌این‌باره گفت: ساعت 8:35 صبح دیروز همکاران شیرخوارگاه متوجه می‌شوند که از یکی از اتاق‌های شیرخوارگاه دود خارج می‌شود و فورا اقدام به اطفای حریق می‌کنند. او ادامه داد: قسمتی که دچار آتش‌سوزی شده، انبار روابط‌عمومی بوده که در آنجا پارچه و پرچم و... وجود داشته است. احتمالا این آتش‌سوزی ناشی از اتصال برق بوده است و کارشناسان در حال بررسی موضوع هستند.

5 کودک گم‌شده پیدا شدند پنج کودک گم‌شده در روستای خیرآباد اسدیه از توابع شهرستان درمیان در خراسان جنوبی پس از تلاش سه‌ساعته تیم‌های امدادی پیدا شدند. معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: ساعت ۲۰:۳۰ سه‌شنبه با اعلام گزارشی مبنی بر مفقودی پنج کودک در محدوده روستای خیرآباد از توابع اسدیه، تیم‌های امدادی به محل اعزام شدند. محمد اسعدزاده از مشارکت سه تیم امدادی از شعبه درمیان در این عملیات جست‌وجو خبر داد و افزود: با تلاش سه‌ساعته این تیم‌ها و با همکاری نیروی انتظامی، کودکان مفقودشده با سلامت کامل پیدا و به خانواده‌ها تحویل داده شدند. او بیان کرد: کودکان در مسیر روستای گاویج به خیرآباد طی طریق داشتند که به دلیل تاریک‌شدن هوا و ترس از عوامل محیطی به زیر یکی از پل‌های جاده‌ای پناه بردند. معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خواستار مراقبت خانواده‌ها از کودکان شد و گفت: هر سال گزارش‌هایی مبنی بر مفقودی کودکان و نوجوانان داریم که بعضا به نتایج نامطلوب و دلخراشی منجر می‌شود.

دستگیری شاگرد طلاساز با ۱۲ میلیارد سرقت رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به دستگیری سارق کارگاه طلاسازی در بازار تهران، گفت: سارق، شاگرد کارگاه طلاسازی بود که ۱۲ میلیارد ریال طلا به سرقت برده است. سرهنگ جلیل موقوفه‌ای بیان کرد: به دنبال تماس تلفنی صاحب کارگاه طلافروشی با مرکز فوریت‌های پلیسی و اعلام گزارشی مبنی بر سرقت از کارگاهش، برای بررسی دقیق موضوع، تیم عملیات کلانتری ۱۱۳ بازار وارد عمل شده و مشخص شد فردی با بریدن قفل مغازه وارد شده و اقدام به سرقت بیش از یک کیلوگرم طلا کرده است. وی افزود: با بررسی دوربین‌های مداربسته مشخص شد حدودا نیم‌ساعت قبل از سرقت دوربین‌ها قطع شده است و با ظن به اینکه فقط شاگرد کارگاه به دوربین‌ها دسترسی داشته موضوع به مقام قضائی منعکس شد. رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: با اخذ مجوز قضائی، شاگرد طلاسازی هنگام خروج از تهران توسط تیم عملیات کلانتری بازار دستگیر و از کیف دستی همراه وی طلا‌های سرقت‌شده کشف شد. موقوفه‌ای گفت: ارزش اموال کشف‌شده از این فرد بیش از ۱۲ میلیارد ریال است و متهم ضمن تشکیل پرونده قضائی به مراجع قضائی معرفی شد.

ارسال نظر

 

آخرین اخبار