رخداد

15 سال حبس برای مردی که مادرش را خورد مردی در اسپانیا پس از خفه‌کردن مادرش و قتل، جسدش را خورد. او در دادگاه به 15‌سال‌و پنج ماه حبس محکوم شد. دادگاه اعلام کرد: آلبرت اس جی که پس از این حادثه به آدم‌خوار ونتاس مشهور شده است، هنگام قتل و خوردن جسد مادرش در صحت و سلامت عقلی بوده و در آگاهی مرتکب جرم شده است. بنابر تحقیقات پلیس، اس جی پس از بی‌حرمتی به جسد مادرش او را مثله کرده و در 15 روز خورده و برخی قطعات جسد را نیز به سگش داده است. طبق کیفرخواست، این حادثه در سال 2019 پس از درگیری میان مادر و فرزند در آپارتمان‌شان در ونتاس روی داده است. او پس از خفه‌کردن مادرش او را به اتاق خواب کشانده و برای خلاص‌شدن از جسدش او را مثله کرده است. اس جی همچنین برخی از بقایای جسد را درون کیسه‌های پلاستیکی قرار داده و به سطل زباله انداخته است. به گفته مأمور رسیدگی به این پرونده، اس جی اعتراف کرده که برخی از اجزای جسد را خام خورده و برخی را پخته یا به سگش داده است. متهم در 23 فوریه 2019 دستگیر شد؛ زمانی که پلیس پس از دریافت گزارش مفقودی زن از‌طریق یکی از دوستانش وارد خانه او شد.

قتل دختربچه 4‌ساله به خاطر یک تنبیه مادری که دختر چهارساله‌اش را با یک تنبیه به کشتن داده بود، توسط پلیس شناسایی و بازداشت شد. سخنگوی پلیس بیان کرد که دختربچه حتی اجازه رفتن به دستشویی را نداشته است و در تحقیقات پلیس مشخص شد که خواهران بزرگ‌تر مقتول هم قربانی شکنجه‌های این مادر شده بودند و زن بی‌رحم پس از قتل، از دختر بزرگ‌ترش خواسته تا جسد قربانی را درون کیسه پلاستیکی گذاشته و او را مجبور کرده تا چاله‌ای کنده و جسد خواهرش را درون آن قرار دهد. از‌این‌رو تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

کلاهبردار میلیاردی به دام افتاد فردی که به روش هرمی دست به کلاهبرداری 80 میلیاردی زده بود، دستگیر شد. سردار سلمان امیری، فرمانده انتظامی استان همدان، گفت: برابر اخبار واصله مبنی‌بر اینکه شخصی با تأسیس شرکت سرمایه‌گذاری در شهر همدان اقدام به کلاهبرداری می‌کند، بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی همدان قرار گرفت. در تحقیقات اولیه مشخص شد متهم از افراد معتمد است و با جلب اعتماد افراد اقدام به جمع‌آوری مبالغ هنگفتی در قالب سرمایه‌گذاری در بورس و ملک با سود نامتعارف کرده است. سردار امیری ادامه داد: با اقدامات اطلاعاتی و به‌کارگیری شگردهای پلیسی متهم در‌حالی‌که قصد داشت از همدان خارج شود، در یک اقدام غافلگیرانه دستگیر و یک دستگاه لپ‌تاپ از او کشف و به پلیس آگاهی منتقل شد. مجموع کلاهبرداری‌های متهم افزون‌بر ۸۰ میلیارد ریال است. این مقام انتظامی افزود: از متهم درباره جرمش تحقیقات به عمل آمد که مشخص شد او به روش سرمایه‌گذاری به سبک شرکت‌های هرمی، مبالغ را از افراد جدید اخذ و به‌عنوان سود به افراد قبلی پرداخت و قسمتی از سرمایه را نیز در شمال کشور برای خرید زمین و اسب هزینه کرده است.

ارسال نظر

 

آخرین اخبار