|

رهبر حزب «خوب» ترکیه اعلام کرد:

تلاش احزاب مخالف برای نابودی نظام اردوغان

رهبر حزب «خوب» ترکیه تاکید کرد که احزاب مخالف رژیم ایجاد شده توسط «رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهوری این کشور را با هم نابود خواهند کرد.

رهبر حزب «خوب» ترکیه بر تلاش احزاب مخالف برای نابودی نظام حاکم بر این کشور تاکید کرد.

مرال آکشنر، رهبر حزب «خوب» ترکیه در مراسم احداث ایستگاه متروی «مرسین» با مشارکت «‌کمال قلیچداراوغلو»، رئیس حزب مخالف جمهوری خلق تاکید کرد که احزاب مخالف رژیم ایجاد شده توسط «رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهوری این کشور را با هم نابود خواهند کرد.

به گزارش روزنامه زمان، آکشنر گفت: «ما به خواست خدا به قدرت خواهیم رسید. سیزدهمین رئیس‌جمهور ترکیه نامزد ائتلاف معارض ملت خواهد بود. اردوغان نان و زندگی مردم و کودکان را سرقت کرد و بزرگ‌ترین مشکل برای بقای ترکیه شخص اردوغان است».

وی با اشاره به اینکه دولت، فقیر و غنی را در این کشور به وجود آورد،  گفت: «حزب عدالت و توسعه، ثروتمندان و احزاب دیگر فقرا هستند، ما این نظام حرام را نابود می کنیم و خواستار برگزاری انتخابات فوری برای نابودی این نظام هستیم».

قلیچدار اوغلو نیز گفت: «ما به شهروندان خدمت خواهیم کرد نه حامیان، منابع را صرف شهروندان خواهیم کرد، به طرح سرقت پایان خواهیم داد و همه چیز را ملی خواهیم کرد. ترکیه به شرایط اولیه خود باز خواهد گشت».

 

ارسال نظر

 

آخرین اخبار