تصویربرداری مخفیانه از زنان در اتاق پرو

با اعلام یکی از شهروندان در تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، گروهی از ماموران کلانتری شهرک غرب مشاهده کردند که یکی از فروشندگان یک فروشگاه لباس به صورت غیرمجاز اقدام به تصویر برداری از زنان در اتاق پرو کرده است.

یکی از فروشندگان یک فروشگاه لباس در محدوده شهرک غرب تهران به صورت غیرمجاز اقدام به تصویر برداری از زنان در اتاق پرو کرده بود که دستگیر شد.

چند روز پیش یکی از شهروندان در تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کرد که هنگام حضور در اتاق پرو یکی از فروشگاه‌های واقع در یک مجتمع تجاری در محدوده شهرک غرب تهران متوجه فیلمبرداری مخفیانه فروشنده مغازه از خودش شده است.

با دریافت این گزارش، بلافاصله گروهی از ماموران کلانتری شهرک غرب به این محل اعزام شده و مشاهده کردند که یکی از فروشندگان این فروشگاه لباس به صورت غیر مجاز اقدام به تصویر برداری از زنان در اتاق پرو کرده است که در همین راستا نیز این فروشنده بازداشت و به کلانتری منتقل شد. 

 

سرهنگ سلیمان شکری، رییس کلانتری شهرک غرب با تایید این خبر اعلام کرد که متهم دستگیر شده به وسیله گوشی تلفن همراهش اقدام به فیلمبرداری از زنان در اتاق پرو کرده و تعدادی از تصاویر ضبط شده نیز از گوشی وی کشف شد.

به گفته وی، برای این فرد، پرونده ای تشکیل شده و متهم بردی ادامه روند رسیدگی به جرم به همراه دو شاکی شناسایی شده، روانه دادسرا شد.

 

ارسال نظر

 

آخرین اخبار