|

رئیس جمهوری در دیدار جمعی از مهمانان شرکت‌کننده در کنفرانس وحدت اسلامی؛

آمریکا و اروپایی‌ها دچار بحران در تصمیم‌گیری هستند

رئیس جمهوری گفت: ایران به آنچه تعهد کرده پایبند است، اما آمریکا و اروپایی‌ها دچار بحران در تصمیم‌گیری هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، رئیس‌جمهوری سیاست خارجی کشور را تعامل گسترده با دنیا به‌ویژه همسایگان بیان کرد و با اشاره به مذاکرات، تاکید کرد ایران به آنچه تعهد کرده پایبند است، اما آمریکا و اروپایی‌ها دچار بحران در تصمیم‌گیری هستند.

سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در سخنانی پیش از بیانات رهبر انقلاب اسلامی، در دیدار جمعی از مسئولان نظام و مهمانان شرکت‌کننده در کنفرانس وحدت اسلامی، وجود پیامبر اکرم(ص) را بزرگترین نعمت و قله تحول برای بشریت خواند و گفت: امام تحول‌خواه ما نیز به تبعیت از رسول اکرم(ص) و با توکل به خدا و اتکاء به مردم قیام کرد و امروز نیز سند گام دوم انقلاب راهنمای تحول در همه بخش‌های کشور و پاسخ به نیاز مردم است.

رئیس‌جمهور در بخش دیگری از سخنان خود مسئله کرونا و تأمین کالاهای اساسی را دو دغدغه اصلی در آغاز کار دولت برشمرد و گفت: امروز با واکسیناسیون گسترده گام بزرگی در صیانت از سلامت مردم برداشته شده و با تأمین کالاهای اساسی نگرانی‌ها در این زمینه رفع شده است.

رئیس‌جمهور، سیاست خارجی کشور را تعامل گسترده با دنیا به‌ویژه همسایگان بیان کرد و با تأکید بر اینکه اقتصاد کشور را به مذاکره و مانند آن گره نمی‌زنیم، گفت: ما به آنچه تعهد کردیم پایبند هستیم اما آمریکا و اروپایی‌ها دچار بحران در تصمیم‌گیری هستند.

 

ارسال نظر

 

آخرین اخبار