دومین همکاری با کاوری بعد از «وارش»

گروه هنر :الهام طهموری و میلاد میرزایی به سریال «شرم» پیوستند.

به گزارش روابط عمومی پروژه، الهام طهموری و میلاد میرزایی به سریال «شرم» به تهیه کنندگی امیرمهدی پوروزیری و کارگردانی احمد کاوری پیوستند.

الهام طهوری پیش از این با ایفای نقش اصلی سریال «وارش» شناخته شده و سریال شرم دومین همکاری کاوری با الهام طهوری به حساب می آید.

میلاد میرزایی نیز بازیگر جوان دیگری است که جلوی دوربین سریال شرم رفته است. میرزایی با ایفای نقش در سریال بانوی عمارت شناخته شده و سابقه حضور در آثاری مانند سریال محکومین، سرزمین کهن، چرخ فلک و... را نیز دارد.

هم چنین اردلان شجاع کاوه نیز بعد از 10 سال با این سریال به تلویزیون بازگشته است. آخرین حضور شجاع کاوه در یک سریال تلویزیونی به سریال قفسی برای پرواز در سال 1389 بازمی گردد.

گفتنی است فیلمبرداری سریال شرم بر اساس فیلمنامه ای از سعید فرهادی به تهیه کنندگی امیرمهدی پوروزیری و کارگردانی احمد کاوری با رعایت پروتکل های بهداشتی در لوکیشن هایی در منطقه شهرک غرب تهران و مهرشهر کرج ادامه دارد. تا کنون بازیگرانی چون ابوالفضل پورعرب، فاطمه گودرزی، فریبا متخصص، نسیم ادبی، سید مهرداد ضیایی و مرحوم سیروس گرجستانی جلوی دوربین سریال شرم رفته اند و چند بازیگر دیگر نیز به این پروژه اضافه خواهند شد.

سریال شرم یک ملودرام اجتماعی است که برای پخش از شبکه سه سیما در فصل پاییز آماده می‌شود. سایر عوامل این سریال نیز عبارتند از: تهیه کننده: امیرمهدی پوروزیری، کارگردان: احمد کاوری، فیلمنامه نویس: سعید فرهادی، مدیر فیلمبرداری: علیرضا رجایی مقدم، مدیر صدابرداری: فرخ فدایی، مجری طرح: وحید معدنی، مدیر برنامه ریزی و مشاور پروژه: حسن لفافیان، تدوین: رضا کردبچه، طراح صحنه و لباس: فرامرز بادرام پور، مدیر صداگذاری: مهدی جمشیدیان، موسیقی: مسعود سخاوت دوست، مدیر تولید: داوود معدنی، عکاس: معین باقری، مشاور رسانه ای: علی مرادخانی.

ارسال نظر

 

آخرین اخبار