|

بررسی چالش‌ها و معضلات کودکان کار در تلویزیون

نمایش مستند «پشت شیشه» درشبکه مستند

جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» با روایتی صریح از کودکان کار و معضلات ناشی از این آسیب اجتماعی روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند، بیست و یکمین قسمت از فصل چهارم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» با پخش و بررسی مستند «پشت شیشه» به کارگردانی صابر الله دادیان روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

مستند «پشت شیشه» یکی از قسمت‌های «مجموعه مستند نامکان» است که به آسیب‌ها و مسائل اجتماعی حاشیه‌نشینی در کلان شهرهای تهران و مشهد می‌پردازد. مستند «پشت شیشه» روایتی صریح از کودکان کار و معضلات آن‌ها است و مشکلات ناشی از این آسیب اجتماعی را به صورت جدی مورد نقد و بررسی قرار داده است.

در این قسمت و پس از پخش مستند، میز کارشناسی برنامه با حضور امیرحسین قاسمی، فعال اجتماعی و دکتر حبیب الله مسعودی فرید برگزار می‌شود و ابعاد مختلفی از آسیب‌های اجتماعی و معضل کودکان کار مورد بررسی قرار می‌گیرد. این قسمت از برنامه «به اضافه مستند» روز سه‌شنبه 17 فروردین ساعت ۲۰ از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه 18 فروردین ساعت ۹ و جمعه 20 اسفند ساعت ۱۴ است.

«به اضافه مستند»، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده داخلی و خارجی در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می‌پردازد. این برنامه با اجرای امین قدمی، کارگردانی محسن کریمیان و تهیه‌کنندگی یاسر فریادرس با آیتم‌های مختلف سه‌شنبه‌های هر هفته ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

ارسال نظر

 

آخرین اخبار