درگذشت یک همکار

اشکان منصوری ، بازیگر و خبرنگار سینما،پنجشنبه دوم اردیبهشت ماه براثر بیماری در ۴۰ سالگی از دنیا رفت و قرار است فردا چهارم اردیبهشت در شهرستان جهرم- محل زادگاهش- استان فارس به خاک سپرده خواهد شد .

منصوری فارغ‌التحصیل رشته بازیگری بود و علاوه بر فعالیت رسانه‌ای در حوزه سینما چند سالی بود که به طور حرفه‌ای وارد عرصه بازیگری شده بود .

او در ماه‌های اخیر دچار عارضه کلیوی شد و قرار بود عمل جراحی داشته باشد، اما پنج‌شنبه، دوم اردیبهشت‌ماه براثر مشکلات ناشی از همان بیماری از دنیا رفت .

منصوری در چند سال گذشته بازی در فیلم‌های «هزار پا»، «دینامیت»، «جشن دلتنگی»، «تگزاس ۲» ، «محرمانه»، و سریال‌های «رقص روی شیشه» و «دادگان» را تجربه کرده بود .

همچنین به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، علیرضا تابش پیامی را برای درگذشت منصوری به شرح زیر منتشر کرده است : «رنج تحمل فقدان در این روزها سخت‌تر از همیشه و باور از دست دادنِ بنده خوب خدا، جوانی صادق، پرتلاش و خوشنام، تلخ‌تر و تکان‌دهنده‌تر است . درگذشت اشکان منصوری خبرنگار و هنرمند پرتلاش عرصه تئاتر و سینما، به واسطه ابتلا به بیماری کلیوی، خانواده و همکاران و دوستدارانش را متاثر ساخت. جوانی که احترام، مردم داری، تخصص، تلاش، انصاف، اعتدال، مهربانی و صداقت از او خاطراتی را بر جای گذاشت که مرورشان، قلب هر آن که او را می‌شناخت، می‌لرزاند و بغض‌ها را عمیق‌تر از همیشه می‌ترکاند... در کشاکش همین نامرادی‌ها باید در برابر تقدیر حضرت حق تسلیم بود و به سرچشمه امید و رحمت، توکل کرد و پذیرفت آنچه سهمگین و تلخ است ... این مصیبت را به جامعه رسانه‌ای و هنری کشور و به دوستداران آن عزیز و به خصوص بستگان داغدار این جوان عزیز تسلیت عرض می کنم و از پروردگار قادر متعال، برای بازماندگان محترم صبر و برای آن فقید سعید علو درجات و رحمت واسعه الهی آرزومندم».

روزنامه شرق هم این مصیبت را به همکاران،‌جامعه رسانه ای و هنری و خانواده محترم منصوری تسلیت عرض می کند و برای آن عزیز سفر کرده طلب مغفرت دارد. روحش شاد،‌یادش گرامی .

ارسال نظر

 

آخرین اخبار