فرزانه فصیحی: جدی‌تر از قبل دنبال سهمیه المپیک هستم

دونده ۱۰۰ متر ایران می‌گوید تمرینات خود را برای شرکت در مسابقات جهانی داخل سالن آغاز کرده است و جدی‌تر از قبل دنبال کسب سهمیه المپیک توکیو است.

فرزانه فصیحی، دونده دوهای سرعتی ۶۰ متر و ۱۰۰ متر ایران در مورد آغاز تمرینات خود پس از مسابقات قهرمانی باشگاه‌های کشور به ایسنا گفت: تمریناتم را سه هفته است که شروع کرده‌ام و شرایط سختی دارم چون در شرایط شیوع کرونا به سر می‌بریم. از طرفی مربی‌ کنارم نیست و تمرین از راه دور خیلی سخت است.

او در مورد ارائه برنامه‌های آماده‌سازی خود به فدراسیون دوومیدانی بیان کرد: برنامه خود را به فدراسیون ارائه می‌دهم. البته از آنجایی که به تازگی رئیس مشخص شده، مدتی زمان می‌برد تا برنامه‌ها را از ما بگیرند و در کمیته‌ها بررسی کنند اما با فدراسیون در ارتباط هستم تا ببینیم چه برنامه‌ای برای ما در نظر می‌گیرند.

این دونده در مورد شکستن رکورد باشگاهی دوی ۱۰۰ متر زنان ایران و تلاش برای جابه‌جایی رکود ملی این ماده هم گفت: اگر شرایط بهتر از این بود رکورد ملی هم راحت جابه‌جا می‌شد. از آنجایی که با شیوع ویروس کرونا مواجه شدیم، تمریناتم مدتی متوقف شد. از طرفی در جریان مسابقات باشگاهی هم باد ورزشگاه آفتاب انقلاب غیر استاندارد بود، همچنین غیر از لیگ و جایزه بزرگ ایران در هیچ مسابقه برون مرزی و داخلی دیگری شرکت نکرده بودیم و این مسائل باعث شد که رکورد ملی را نزنم چون جابه‌جایی رکورد ملی ایران خیلی راحت بود و امسال این کار را انجام می‌دهم.

فصیحی در مورد کسب سهمیه المپیک و مسابقات پیش روی خود گفت: خیلی جدی‌تر از قبل دنبال کسب سهمیه المپیک هستم. رویداد نزدیک‌تری که پیش رو دارم مسابقات جهانی داخل سالن است که سال گذشته ورودی آن را گرفتم اما به دلیل کرونا لغو شد، تا ببینیم چه می‌شود.

ارسال نظر

 

آخرین اخبار