|

خط و نشان وزارت ورزش برای استقلال و پرسپولیس

علی‌نژاد: سرخابی‌ها نمی‌توانند مربی و بازیکن جدید خارجی بگیرند

معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش گفت: از پول برانکو 30 درصد پرداخت شده و بقیه با هماهنگی‌ها و کمک کارگزار محترم پرداخت خواهد شد.

به گزارش فارس، مهدی علی‌نژاد درباره شرایط سرخابی‌ها، عنوان کرد: برانکو و دستیارانش یک میلیون و 600 هزار یورو باید بگیرند. برانکو 3 تا دستیار داشت، برای یک دستیار از طرف باشگاه پول پرداخت شد. برای 2 دستیار از فیفا نامه زده تا از پولی که پرسپولیس دارد پرداخت شود. از پول برانکو 30 درصد پرداخت شده و بقیه با هماهنگی‌ها و کمک کارگزار محترم تا یک ماه آینده پرداخت خواهد شد. کمیته انضباطی فیفا هم نامه نوشته که ما عزم شما را می‌بینیم. استقلال هم به دنبال تامین منابع است. پنجره‌ای که بسته شده هر موقع پول پرداخت شود، پنجره باز می‌شود، البته هنوز فصل نقل و انتقالات نشده است و نگرانی از این بابت نیست.

علی نژاد در واکنش به این سوال که شما اعلام کرده‌اید سرخابی‌ها نمی‌توانند مربی و بازیکن خارجی بگیرند، با توجه به اینکه استقلال باید بدهی استراماچونی را پرداخت کند و اگر این مربی بخواهد برگردد شرایط وزارت ورزش به چه صورت خواهد بود، گفت: ما با ابلاغیه‌ای اعلام کردیم هر دو باشگاه نمی‌توانند بازیکن و مربی جدید خارجی بگیرند. این برای همه است و فرقی نمی‌کند. ما خودمان را درگیر اسم‌ها نمی‌کنیم. استخدام مربی و بازیکن جدید امکان‌پذیر نیست آن هم با توجه به شرایط ارزی. این موضوع باعث عدم تناسب دستمزدها می‌شود. علی‌نژاد همچنین درباره پرداخت پاداش‌ قهرمانان از سال 97، خاطرنشان کرد: پاداش بازی‌های آسیایی در سال 97 پرداخت شده است. مبلغ پاداش بازی‌های آسیایی 82 میلیارد بود که پرداخت شد. پاداش قهرمانی آسیا و جهان در سال 97 باقی مانده که فکر می‌کنم 22 میلیارد تومان شود. مراسمی برگزار نخواهد شد و قرار است در چند مرحله این پول به ورزشکاران پرداخت می‌شود. 5 میلیارد برای 13 فدراسیون در نظر گرفته شده که به صورت مستقیم به افراد پرداخت می‌شود. روز گذشته به 13 فدراسیون نامه زده تا اسامی افراد را با شماره حساب به وزارت ورزش بدهند تا این پول پرداخت شود. وی درباره مبارزه با فساد، یادآور شد: وزیر ورزش از وزارت اطلاعات درخواستی داشت تا برای مبارزه با فساد کمک کنند. اقداماتی انجام شده و دستگیری معاون پرسپولیس در این همین راستا بوده است. عزم ما برای مبارزه با فساد جدی است و ان شالله با حمایت سربازان گمنام امام زمان این موضوع را ادامه می‌دهیم. خط قرمزی نداریم و با فساد در هر جایی باشد برخورد می‌کنیم.

ارسال نظر

 

آخرین اخبار