|

برانکو: پرسپولیس و حریفش شانس برابری برای قهرمانی دارند

سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در قطر بیشتر مردم پرسپولیسی هستند و شانس مناسبی برای قهرمانی دارد.

به گزارش فارس، برانکو ایوانکوویچ درباره حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: امیدوارم در رویداد ورزشی پیش رو همه لذت ببرند. نمی توانم این فینال را ببینم زیرا همان روز به دلیل آغاز تعطیلات کریسمس عازم کشور کرواسی هستم اما قطعا نتیجه را پیگیری می کنم تا ببینم نتیجه به کجا منتهی می شود.

وی درباره اینکه حسرت قهرمانی با پرسپولیس در فینال آسیا را نمی خورد، توضیح داد: مشکلات متعددی داشتیم اما افتخار می کنم دو بار در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا و یک بار در بازی نهایی حاضر شدیم. همانگونه که همه می دانند دچار مشکلات متعددی بودیم زیرا به دلیل بسته بودن دو پنجره نقل و انتقالات شاید ۱۳-۱۴ بازیکن در اختیار داشتیم.

سرمربی اسبق پرسپولیس در گفت و گو با برنامه سلام صبح به خیر تصریح کرد: تعداد زیادی از بازیکنان جوان ما در لیگ قهرمانان آسیا دقایق بیشتری نسبت به لیگ برتر بازی کردند اما خوشحالم که توانستیم این افتخارها را کسب کنیم.

برانکو درباره اینکه اگر زمان به عقب بازگردد برخی تصمیم ها را برای فینال لیگ قهرمانان تغییر می دهد، گفت: اگر می توانستم به آن دوران بازگردم قطعا در برخی از تصمیم هایم تغییراتی ایجاد می کردم. مهم ترینش این بود به فدراسیون و سازمان لیگ اصرار می کردم مانند تیم یحیی گل محمدی که ۱۴ روز بازی ها را برایش لغو کردند من هم بدون انجام شدن یک بازی لیگ، استراحت مناسبی را برای تیمم فراهم کنم تا آنها با استراحت بیشتری به فینال روند.

وی ادامه داد: پنج روز قبل از عزیمت به ژاپن دیدار دشواری برای ما گذاشتند. آن هم دیدار طاقت فرسا با سایپا بود. زمانی هم که به این کشور عازم شدیم کارلوس کی روش به ما متلک انداخت که چرا با پرواز بیزینس کلاس رفتیم. دیدارهای لیگ را هم پس از آن فینال برگزار کردیم و با توجه به محدودیتی که در بازیکنان مان داشتیم باید سعی می کردیم از مصدومیت ها هم بر حذر باشیم.

سرمربی کروات اسبق پرسپولیس تصریح کرد: محرومیت سیامک نعمتی در بازی رفت مقابل کاشیما هم آسیب جبران ناپذیری به ساختار تیم دیدار برگشت وارد کرد. مشخص است با چه مشکلاتی رو به رو بودیم.

برانکو درباره میزان امیدواری اش برای قهرمانی پرسپولیس با یحیی گل محمدی گفت: شانس مناسبی را برای پرسپولیس می بینم. هرچند این تیم در زمین بی طرف بازی می کند اما در قطر بیشتر مردم طرفدار پرسپولیس هستند و شرایط آب و هوایی هم بیشتر به سود این تیم است. بازی بدون تماشاگر برگزار می شود و فکر می کنم شانس برای هر دو طرف زیاد است. با وجود محرومیت سه بازیکن تاثیرگذار پرسپولیس، شانس این این تیم ها یکسان است.

وی درباره پیام خود برای هواداران پرسپولیس تصریح کرد: این تیم هواداران فوق العاده ای دارد که در برد و باخت کنار پرسپولیس هستند. در روز بازی فینال ما با کاشیما مشخص شد برای بازیکنان تیم خود و حریف ارزش قائل هستند و وداع زیبایی را در ورزشگاه آزادی برای پرسپولیس خلق کردند. باید بیشترین قدردانی را از هواداران کرد که مشوق اصلی برای تیم هستند و سپس برای بازیکنان که بازی های زیبا و نتایج خارق العاده را رقم می‌زنند .

ارسال نظر

 

آخرین اخبار