قهرمانی دانشگاه آزاد در نیم فصل لیگ برتر قایقرانی روئینگ

نیم فصل لیگ برتر قایقرانی روئینگ با قهرمانی باشگاه دانشگاه آزاد به پایان رسید.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون قایقرانی، اولین دوره لیگ برتر روئینگ در دریاچه آزادی برگزار شد.در این دوره از رقابت‌ها باشگاه‌های بندر گناوه، شهرداری اردبیل، شهرداری بجنورد، دانشگاه آزاد و مکران سیستان حضور داشتند.

مسابقات مرحله دوم در مواد تکنفره سبک وزن و سنگین وزن ۵۰۰ و ۱۰۰۰ متر و ۴ در ۵۰۰ متر امدادی انجام شد.

در روئینگ تکنفره سبک وزن ۱۰۰۰ متر امیرحسین محمودپور از دانشگاه آزاد با زمان ۳:۴۸۵۳۸ دقیقه مقام اول، اردوان ایمانخان از شهرداری بجنورد با زمان ۳:۵۵.۳۶۹ دقیقه مقام دوم و سینا حسینی از بندر گناوه با زمان ۴:۰۲.۲۹۳ دقیقه مقام سوم را به دست آوردند.

در روئینگ تکنفره سنگین وزن ۱۰۰۰ متر بهمن نصیری از دانشگاه آزاد با زمان ۳:۳۸.۵۰۲ دقیقه اول، حمیدرضا رضوانی از شهرداری بجنورد با زمان ۳:۴۱.۳۹۲ دقیقه دوم و میلاد الهوردیان از شهرداری اردبیل با زمان ۳:۴۸.۰۶۵ دقیقه سوم شدند.

در روئینگ تکنفره سبک وزن ۵۰۰ متر امیررضا عبدالی از شهرداری بجنورد با زمان ۱:۴۷.۲۵۴ دقیقه، محمدرضا کریمی از دانشگاه آزاد با زمان ۱:۴۸.۳۷۰ دقیقه و امیررضا رضازاده از بندر گناوه با زمان ۱:۵۱.۵۲۰ دقیقه اول تا سوم شدند.

در روئینگ تکنفره سنگین وزن ۵۰۰ متر سیاوش سعیدی از بندر گناوه با زمان ۱:۴۴.۳۴۹ دقیقه مقام اول، محمدحسین حقی از شهرداری اردبیل با زمان ۱:۴۴.۷۸۲ دقیقه مقام دوم و آراد سلیمانپور از شهرداری بجنورد با زمان ۱:۴۶.۴۰۲ دقیقه مقام سوم را به دست آوردند.

در مسابقه روئینگ ۴ در ۵۰۰ متر امدادی تیم دانشگاه آزاد با ترکیب محمدرضا کریمی، امیرحسین محمودپور، امیر آقازاده و بهمن نصیری با زمان ۷:۰۶.۳۵۳ دقیقه رتبه نخست را کسب کرد، شهرداری بجنورد با ترکیب حمیدرضا رضوانی، اردوان ایمانخان، آراد سلیمانپور و امیررضا عبدالی با زمان ۷:۱۵.۰۰۳ دقیقه در جایگاه دوم ایستاد و تیم شهرداری گناوه با ترکیب امیررضا رضازاده، سینا حسینی، سیاوش سعیدی و آریا سلیمانپور با زمان ۷:۲۳.۵۴۳ دقیقه سوم شد.

بر این اساس در پایان مرحله اول و دوم و با برگزاری مسابقات دور رفت دانشگاه آزاد با ۶۹ امتیاز قهرمان نیم‌فصل رقابت‌ها شد، شهرداری بجنورد با ۶۳ امتیاز در رده دوم قرار گرفت و بندر گناوه با ۴۸ امتیاز جایگاه سوم را از آن خود کرد.

ارسال نظر

 

آخرین اخبار