گلاره ناظمی، داور فوتسال:

داوری در این تورنمنت افتخار بزرگی برایم بود

داور فوتسال گفت: پیش از این در مسابقات مهم نیز داوری کرده بودم اما قضاوت در جام‌جهانی شرایط متفاوتی دارد و افتخار بزرگی بود که نماینده ایران در بزرگترین مسابقات فوتسال جهان باشم.

به گزارش ایرنا،  «گلاره ناظمی» پس از قضاوت در جام‌جهانی فوتسال ۲۰۲۱ در لیتوانی، امروز (سه‌شنبه 13 مهرماه) در میان استقبال جمع کثیری از مسوولان، داوران و پیشکسوتان داوری به ایران بازگشت. او علاوه بر داوری چند دیدار جام‌جهانی، در بین تیم داوری دیدار فینال بین پرتغال و آرژانتین نیز قرار داشت تا به افتخار بزرگی دست یابد.

 

ناظمی در فرودگاه امام خمینی (ره) و پس از بازگشت به ایران، گفت: ابتدا باید از همه عزیزانی که در این مدت حامی من بوده‌اند و امروز نیز برای استقبال به فرودگاه آمده‌اند تشکر کنم و واقعا انتظار چنین استقبالی را نداشتم.

وی ادامه داد: پیش از این در مسابقات مهم نیز داوری کرده بودم اما قضاوت در جام‌جهانی شرایط متفاوتی دارد و افتخار بزرگی بود که نماینده ایران در بزرگترین مسابقات فوتسال جهان باشم.

 

ناظمی ادامه داد: برای تیم‌های مردان تفاوتی ندارد چه داور آنان مرد باشد یا زن و زمانی‌که فیفا داوران را اعلام می کند، همه آنها این مساله را پذیرفته‌اند و هیچگونه مخالفتی ندارند.

 

ارسال نظر

 

آخرین اخبار