دختران فوتبالیست سیرجان نایب قهرمان آسیا شدند

تیم فوتبال زنان شهرداری سیرجان ایران و امان کلاب اردن در آخرین دیدار از دومین دوره آزمایشی جام باشگاه‌های فوتبال زنان آسیا به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری دو بر یک نماینده امان به پایان رسید.

 شهرداری سیرجان با شکست در دیدار پایانی لیگ قهرمانان آسیا مقابل امان کلاب از فتح جام قهرمانی باز ماند و تیم اردنی جام دومین دوره این مسابقات را بالای سر برد.

 

تیم فوتبال زنان شهرداری سیرجان ایران و امان کلاب اردن در آخرین دیدار از دومین دوره آزمایشی جام باشگاه‌های فوتبال زنان آسیا به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری دو بر یک نماینده امان به پایان رسید تا دست زنان ایرانی از کسب جام قهرمانی کوتاه بماند.

تلاش شهرداری سیرجان برای به تساوی کشاندن این بازی جواب نداد و این تیم در وقت‌های اضافه توسط سمانه چترنور توانست فقط یکی از گل‌ها را جبران کند.

در آخرین دیدار این مسابقات که تیم ایرانی به یک تساوی یا پیروزی احتیاج داشت، امان کلاب به لطف برتری دو بر صفر، 6 امتیازی شد و با احتساب پیروزی بازی رو در رو، در صدر جدول این تورنمنت چهارجانبه قرار گرفت و به قهرمانی دست یافت.

زنان ایرانی با وجود پیروزی در دو دیدار نخست، 6 امتیازی شدند و با تفاضل گل برابر اما به علت باخت در بازی رو در رو دوم شدند و به کار خود پایان بخشیدند.

همچنین نماینده ازبکستان و هند هم با 3 امتیاز در رتبه‌های سوم و چهارم جای گرفتند.

 

ارسال نظر