|

سرپرست امور زنان وزارت ورزش اعلام کرد:

بررسی ورود زنان به ورزشگاه‌ها در کارگروه‌های مربوطه

سرپرست امور زنان وزارت ورزش اعلام کرد: ورود زنان به ورزشگاه‌ها در کارگروه‌های مربوطه در حال بررسی است، ضمن اینکه زیرساخت‌هایی باید در استادیوم‌ها ایجاد شود تا حریم و شأن زنان حفظ شود.

سرپرست امور زنان وزارت ورزش گفت: ورود زنان به ورزشگاه‌ها در کارگروه‌های مربوطه در حال بررسی است، ضمن اینکه زیرساخت‌هایی باید در استادیوم‌ها ایجاد شود تا حریم و شأن زنان حفظ شود.

مریم کاظمی‌پور، سرپرست امور زنان وزارت ورزش درباره مراسم تجلیل از مدال‌آوران پارالمپیک در فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین اظهار داشت: در مراسم دومین روز هفته بسیج و در جمع قهرمانان و مدال‌آوران پارالمپیک، خوشحالم که در این جمع بودم. ما با همه فدراسیون‌ها، نشست‌هایی را خواهیم داشت تا در بازی‌های آسیایی، قدرتمندتر از گذشته و با حمایت ویژه، مسیر افتخارآفرینی را با تکیه بر حجاب اسلامی طی کنیم.

سرپرست امور زنان وزارت ورزش در مورد محدودیت‌های مالی موجود گفت:‌ این موضوع، توسط شخص وزیر در حال پیگیری است تا از همه ورزشکاران با راهکارهای مناسب و حمایت حداکثری، حمایت شود تا مسیر سربلندی داشته باشد.

کاظمی‌پور در مورد حاشیه‌های به‌وجودآمده برای یکی از اعضای تیم ملی فوتبال زنان گفت:‌ نامه‌ای به AFC ارسال شده است، همیشه به قطار در حال حرکت سنگ می‌زنند. تیم ملی فوتبال بانوان پس از موفقیت‌هایی که در آسیا کسب کرد، در جریان حاشیه‌هایی قرار گرفت که کوته‌نظری آن کشور باعث شد که این اتفاق رخ بدهد. تا الآن که ۲۱ روز از این نامه‌نگاری گذشته است، کنفدراسیون فوتبال آسیا هیچ نامه‌ای به ایران نزده است و این مستندات و مدارک ما کامل بوده و حق اعتراضی را باقی نگذاشته است و دختران ما از همه اتهامات بری هستند. آنها می‌توانند در جامعه شور و نشاط ایجاد کنند.

وی در مورد ورود بانوان استادیوم‌های ورزشی تصریح کرد: ورود بانوان به ورزشگاه‌ها در کارگروه‌های مربوطه در حال بررسی است. زیرساخت‌هایی باید در استادیوم‌ها ایجاد شود تا حریم و شأن زنان حفظ شود. برنامه‌هایی در شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در دستور کار است. باید زیرساخت‌ها در استادیوم‌های کنونی ایجاد شوند، همچنین این زیرساخت‌ها باید در اماکنی که در دست ساخت هستند، حتماً به‌شکل ویژه ایجاد شود تا اگر قرار بر حضور زنان باشد، حریم صیانت آنها شود. ان‌شاءالله در آینده و بعد از جمع‌بندی این موضوع، خبرش را اعلام می‌کنیم.

 

ارسال نظر

 

آخرین اخبار