|

رقابتهای جام جهانی و کاپ اروپا پارااسکی در رشته اسنوبرد؛

ایران به دو سهمیه پارالمپیک زمستانی رسید

مسابقات جام جهانی و کاپ اروپا پارااسکی اسنوبرد که در هلند برگزار شد با کسب ۲ سهمیه بازیهای پارالمپیک زمستانی توسط اسکی‌بازان ایران به پایان رسید.

مسابقات جام جهانی و کاپ اروپا پارااسکی اسنوبرد که در هلند برگزار شد با کسب ۲ سهمیه بازیهای پارالمپیک زمستانی توسط اسکی‌بازان ایران به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش‌های زمستانی؛ رقابتهای جام جهانی و کاپ اروپا پارااسکی در رشته اسنوبرد که با حضور ۷۰ ورزشکار مرد و ۲۴ ورزشکار زن در کلاس‌های UL .LL1.LL2 از ۱۶ کشور جهان در هلند برگزار شد، با کسب ۲ سهمیه بازیهای پارالمپیک زمستانی که اسفندماه در چین برگزار می‌شود، به پایان رسید.

در این مسابقات و در کلاس LL2 صدیقه روزبه با زمان ۵۱/۱۶ در مسابقات کاپ اروپا در جایگاه چهارم قرار گرفت. در این کلاس ورزشکاران کشورهای کانادا، آلمان و هلند اول تا سوم شدند. همچنین در کلاس LL2 حسین سولقانی با زمان ۴۵/۷۷ در مسابقات کاپ اروپا پنجم شد.

در این کلاس ورزشکاران کشورهای کره، نروژ و روسیه در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

در کلاس uL نیز پوریا خلیل تاش با زمان ۴۴/۹۸ در جایگاه چهارم ایستاد و ورزشکاران کشورهای ایتالیا، فرانسه و آمریکا اول تا سوم شدند. در روز نخست مسابقات نیز نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند که در مسابقات کاپ اروپا، صدیقه روزبه درکلاس LL2 با ثبت زمان ۵۲/۷۷ در رده پنجم قرار گرفت و حسین سولقانی در کلاس LL2با ثبت زمان ۴۵/۷۳ در رده ششم ایستاد.

در رقابت های جام جهانی نیز پوریا خلیل تاش درکلاس uL با ثبت زمان ۴۵/۸۶ در رده دوازدهم قرار گرفت.

 

ارسال نظر